המפגשים שלנו

הפורום מקיים מפגשים רבים בהשתתפות מובילי דעה, משפיענים ויזמים פורצי דרך. במפגשים אלו המשתתפים נחשפים לתחומי מנהיגות, יזמות וחדשנות וכן לסיפורים מעוררי השראה במטרה לזכות בבחינה מעמיקה של האתגרים וההזדמנויות לקידום החברה הישראלית.

משנים מציאות בשטח

מפגשים של הפורום במישור החברתי שמטרתם להוביל  מיזמי מנהיגות בחברה הישראלית. אנחנו שותפים לתוכניות מנהיגות שנותנות ליווי, כלים, ידע, הכוונה והשראה, תוך שיתוף הניסיון הניהולי של יזמים ומנהלים מובילים להכשרת מנהיגי העתיד של ישראל.

נגן וידאו

פועלים בשטח

קרן רמון - מדע ורובוטיקה

מנטורינג ל-15 התלמידות והתלמידים המצטיינים ביותר בישראל שנבחרו לתכנית אות רמון, תכנית המנהיגות המובילה בישראל לתלמידי כיתות י"ב. הפורום הישראלי למנהיגות מחבר ביניהם לבין מנכ"לים ומנהלים מהמגזר העסקי והציבורי שמלווים אותם כמנטורים לאורך שנה ויוצרים חיבור בין המנהיגים הנוכחיים של מדינת ישראל במגזרים השונים לבין מנהיגי העתיד. הפעילות חושפת את התלמידים לעולמות ניהול ומנהיגות עסקית ומכינה אותם לעתיד שלהם כמנהיגים.

תכנית חבצלות - חיל המודיעין בצה”ל

הפורום משמש גוף מלווה לתכנית הדגל של חיל המודיעין המשלבת שירות קבע ולימודי תואר ראשון. התוכנית מכשירה מדי שנה עשרות חניכים וחניכות לקציני וקצינות מודיעין מובילים. מנכ"לים, חברי הפורום, מלווים כמנטורים את חניכי תוכנית 'חבצלות' כדי לסייע למפקדים לעתיד להתמודד עם אתגרים פיקודיים וניהוליים בממשק של צה"ל עם החברה הישראלית.

תוכנית הצוערים בשירות המדינה

תוכנית הדגל של משרד ראש הממשלה ונציבות שירות המדינה להכשרת הדור הבא של המנהלים בשירות המדינה. בכל מחזור של התוכנית הפורום רותם מנכ"לים בכירים שיהוו מנטורים ומרצים בפני המנהיגים הבאים של המגזר הציבורי וינחו אותם בתחומי שיפור השירות הציבורי ומתן מענה לאתגרים העתידיים שעומדים לפתחם.

תוכנית המנטורינג בשיתוף עם הסוכנות היהודית

מנהלות ומנהלים נבחרים מהפורום מאמצים יזמיות ויזמים עולים חדשים ומלווים אותם בתכנון וחשיבה אסטרטגית, בנטוורקינג ובקידום עסקים חדשים שהם פותחים בישראל.