Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

המפגשים שלנו

הפורום מקיים מפגשים רבים בהשתתפות מובילי דעה, משפיענים ויזמים פורצי דרך. במפגשים אלו המשתתפים נחשפים לתחומי מנהיגות, יזמות וחדשנות וכן לסיפורים מעוררי השראה במטרה לזכות בבחינה מעמיקה של האתגרים וההזדמנויות לקידום החברה הישראלית.

הרצאה על חזון ומנהיגות עם ראש המוסד לשעבר, יוסי כהן

מדיניות החוץ של ישראל – מנהיגות, אתגרים והזדמנויות

אנדי רם על הקשר בין טניס למנהיגות

במפגש ייחודי ביקב ברקן עם רונן מנליס דובר צה”ל לשעבר"

תכנית מנהיגות ופעילות חינוכית “Go To Impact”

יום נטיעות וסיור בכפר הנוער מקווה ישראל

פרופ׳ דן אריאלי בדיון מרתק על יזמות וחדשנות

הרצאה  של זיו אבירם, ממייסדי מובילאיי ואורקם

היכרות עם החברה החרדית בירושלים לחברי ILF CLUB"

ILF CLUB במפגש אקסקלוסיבי במגרש הגולף הגדול בישראל

מדיניות החוץ של ישראל – מנהיגות, אתגרים והזדמנויות

מדיניות החוץ של ישראל – מנהיגות, אתגרים והזדמנויות

סיור בגבול הצפון על האתגרים הביטחוניים של ישראל 

סמינר ILF קיסריה בהנחיית אטילה שומפלבי 

מר דניאל בירנבאום יו"ר סודהסטרים באירוע פתיחת שנה חגיגי

כוחה של סאטירה: מירב פלדמן מארחת את אייל קיציס ונלי תגר

כשמנהיגות חוברת עם סקווש

man of the year - aviv kochavi

אירוע ״איש השנה״ התרגשנו להעניק את שופר הזהב לרמטכ״ל לשעבר אביב כוכבי, שהעביר הרצאה מרתקת על ניהול בעולם הלחימה והעסקים, ושיתף תובנות על שינוי פרדיגמות חשיבה.
הכרנו את אביב כוכבי איש הצבא, המנהל הבכיר ואיש המשפחה בסשן שאלות ותשובות ושיחות אישיות.
הערב הקסום בהילטון תל-אביב נפתח במינגלינג מול הים לעת שקיעה. מנכ״לים, בכירים ויזמים צעירים החליפו ביניהם מילים וחיוכים והיה זה אירוע מרגש, נעים, טעים ואיכותי.

הפורום הישראלי מתארח אצל נשיא המדינה מר יצחק הרצוג

נשיא המדינה יצחק הרצוג אירח את חברי הפורום הישראלי למנהיגות ILF.
לאחר הסיור בבית הנשיא ישבנו יחד לשיחה אישית על מנהיגות, החברה הישראלית, על דברים שרואים רק משם ולבסוף הענקנו לנשיא את שופר המנהיגות לשנת 2022.

"איש השנה 2021 של הפורום הישראלי למהיגות ILF ד״ר טל זקס "

ד״ר טל זקס- איש השנה של הפורום הישראלי למנהיגות ILF

כמה טוב לחזור להפגש
לאחר תקופת סגרים ומפגשי ZOOM בלבד, התרגשנו לפגוש את כולם פנים מול פנים אתמול באירוע הפתיחה של הפורום הישראלי למנהיגות ILF.

sylvan adams

חגיגות השנה ל ILF נפתחו בהתרגשות, בהענקת שופר המנהיגות לאיש השנה שלנו סילבן אדמס, איש העסקים והפילנתרופ הידוע בפועלו הנרחב למען מדינת ישראל, בחביבותו ובנדיבותו. היה זה מפגש מלא השראה, אנרגיה חיובית, נטוורקינג פעיל ופינוקים רבים.

הרצאה על חזון ומנהיגות עם ראש המוסד לשעבר, יוסי כהן

Secret Dinner
הרצאה מיוחדת עם ראש המוסד לשעבר יוסי כהן על חזון, מנהיגות והקשר ביניהם ומתוך כך על הפרקטיקה המשפיעה, מעצבת ומשנה את פני האקלים הביטחוני והגיאופוליטי במזרח התיכון ובמדינת ישראל.
חברי הפורום קיבלו הצצה מעניינת לאתגרים האסטרטגיים של ישראל כיום.
לבסוף קינחנו בארוחת שף מיוחדת מבית היוצר של השף גולן ישראלי שלקח אותנו לטיול קולינרי בן 9 מנות, כל מנה לוותה בסיפור אישי או טיפ שאסור לפספס.

בהשתתפות ראש ממשלת בריטניה לשעבר, מר טוני בלייר

מדיניות החוץ של ישראל – מנהיגות, אתגרים והזדמנויות
האירוע התמקד בהשפעתן של יוזמות כלכליות וחברתיות על קידומו של הסדר מדיני אזורי, הפוטנציאל הטמון לחברות ישראליות בהסדר אזורי וכיצד ישפיעו השינויים הפוליטיים בארה"ב ובאירופה על הליך גיבוש ההסדר.

go to impact

במפגש הכלכלי של ILF בהובלתו שאול אמסטרדמסקי התכבדנו לארח את נגיד בנק ישראל פרופ' אמיר ירון, ששוחח עמנו על אתגרי בנק ישראל תחת משבר הקורונה, והאזנו בשקיקה ליוזמות עולם התשלומים העתידי ופיתוח השקל הדיגיטלי. התפתח דיון עשיר ומעורר מחשבה על מחירי הנדל"ן, ריביות והיכן אנחנו נמצאים ביחס לכלכלה העולמית.

מפגש וסדנה עם אנדי רם על מנהיגות בטניס ובחיים

ILF CLUB במפגש חווייתי עם אנדי רם שחקן הטניס הישראלי המוכר בכל העולם. הישראלי הראשון שזכה בטורניר גראנד סלאם, כחלק מהצמד "אנדיוני" בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר בקריירת הטניס ועד לפרישתו, על לוח הזמנים האינטנסיבי, שיתוף הפעולה והאתגרים של העבודה בצוות, נקודות שיא ונקודות שבירה – בהן זכה לניצחון מנטלי משמעותי. ובסדנה מעשית שבמהלכה שיחקנו טניס וקיבלנו מאנדי דגשים וכלים למשחק טניס של אלופים – חוויה יוצאת דופן ומעוררת השראה!

Mastering Social Media

ILF CLUB – המנהלים והיזמים הצעירים בהרצאה וסדנה של רונן מנליס, דובר צה"ל לשעבר ומנכ״ל Imprint
על הובלה דיגיטלית, חדשנות וסטוריטלינג. בסדנה למדנו על כללי העולם החדש, קידום חשיבה יצירתית, חדשנית ופורצת גבולות.
נחשפנו לכלים דיגיטליים שכל יזם ומנהל חייב להכיר: הובלת אסטרטגיה ארוכת טווח, פיצוח תוכן מדויק לקהלי יעד מוגדרים, דרכי התמודדות של מדינות ותאגידים גדולים בניהול משברים וקבלת החלטות ברשתות החברתיות.
ביקור סוחף ואיכותי באווירת טוסקנה ביקב ברקן, היקב הגדול בישראל שהוקם בסוף המאה ה-19 בו ניטעו זני ענבים מרחבי העולם, על פני אלפי דונם.
בזכות המגוון העצום של זני הענבים, אזורי הגידול, שיטות התסיסה ו-6,000 חביות עץ אלון מסוגים שונים, יקב ברקן חביב במיוחד על ייננים ומעוטר בתחרויות בינלאומיות.

כלכלה התנהגותית על הבר: סדנה עם פרופ׳ דן אריאלי

"ILF CLUB" בביקור אקסקלוסיבי במזקקת הוויסקי הבוטיקית ועתירתהפרסים Milk&Honey, מזקקת הוויסקי הראשונה והגדולה בישראל אשר הוקמה על ידי קבוצת חובבי ויסקי מעלמות היזמות והייטק.
ופרופ' דן אריאלי, בסדנה מרתקת שסיפקה הצצה לעולמו
החוקר הישראלי המוכר והפופולרי, חלק דוגמאות מתוך מחקריו הרבים, תובנות לגבי נושאים רבים הקשורים לניהול, מוטיבציה, תפוקה ומנהיגות.
מה זו כלכלה התנהגותית? מאיפה צצות השאלות והדילמות הגדולות? מה באמת מניע אותנו בקבלת החלטות כלכליות יום-יומיות? ואיך נוכל לקבל החלטות ניהוליות טובות יותר?

let's make a plant

הייתה זו פעילות ערכית וחשובה שבה כולם תרמו ונתרמו, בייחוד כדור הארץ. חברי הפורום ותלמידי כפר הנוער ״מקווה ישראל״ חברו לפעילות ערכית משותפת חשובה. נהנינו לטעת עצים למען הסביבה וכן לטעת מוטיבציה ותחושת הגשמה אצל הדור הצעיר.

הרצאה סוחפת של זיו אבירם, ממייסדי מובילאיי ואורקם

הפורום הישראלי למנהיגות גאה לארח את מר זיו אבירם, ממייסדי מובילאיי ואורקם, בהרצאה סוחפת ומלהיבה על הסיפור שמאחורי הקלעים של שתיים מחברות הטכנולוגיה פורצות הדרך והמסעירות ביותר שידע העולם בשנים האחרונות. מהחזון והקמת החברה, דרך אתגרי הניהול היומיומי ועד לחשיבות המנהיגות בחברה ומחוצה לה

מאחורי הקלעים של העולם החרדי

בסיור נדיר ועתיר תכנים מעשירים בשכונות החרדיות של ירושלים, למדנו על סחר חליפין ומנועי הכלכלה של החברה החרדית. ביקרנו בישיבת מיר ולגמ״ח ובמפקדת איחוד ההצלה המרשימה, ונהנינו מאוד מאירוח במסעדת השף הידועה "המוציא".

the game of leadership

כידוע ממשנתם של יזמים מצליחים רבים, משחק מהווה פעילות חשובה לנפש ולמוח. מעבר לכך, בפורום אוהבים גם ליהנות, וכך עשינו על מגרש הגולף, שם למדנו הן פיזית והן מנטלית היכן אתגרים מחברים בין יכולות שונות כדי להגיע למטרות!

impact nation

במפגש מעורר השראה, אייל וולדמן יו"ר Waldo Holdings, נשיא ומנכ"ל Mellanox לשעבר אשר נרכשה על ידי NVidia, שיתף בתובנותיו על הדרך בה יזמות משנה מציאות והיווה השראה לכולנו. האירוע המושקע התנהל בהנחייתו של אטילה שומפלבי, פרשן פוליטי ומגיש ראשי Ynet.

שיחה מרתקת עם נגידת בנק ישראל ד"ר קרנית פלוג

שיחה מרתקת עם נגידת בנק ישראל ד"ר קרנית פלוג
בנושא האתגרים וההזדמנויות של הכלכלה הישראלית

winter is coming

היה זה יום חווייתי במיוחד שנערך בגבול הצפון, בו חברי הפורום קיבלו תמונה נרחבת על האתגרים הביטחוניים של מדינת ישראל מפי דובר צה״ל, תא״ל במיל׳ רונן מנליס, ביקרו בעסקים מקומיים ושמעו את הסיפור מאחורי רשת גלידות בוז׳ה שמחברת בין יזמים יהודים וערבים. היום הקסום הסתיים בבילוי ביקב דלתון שהגיע להצלחתו בהובלת נשים מעוררת השראה.

סמינר ILF במלון דן קיסריה

סמינר ILF קיסריה 2019 קידם שיח ושיתופי פעולה בין בכירי המגזר העסקי והציבורי
למיפוי אתגרים והזדמנויות ופיתוח יוזמות עסקיות להתמודדות עם אתגרים חברתיים וציבוריים במדינת ישראל.

בסמינר השתתפו מנהלים ומנהלות בדרג ניהולי בכיר בחברות וארגונים מובילים בישראל, אשר יצרו יחד מרחב משמעותי למפגש בין רעיונות ותפיסות מקצועיות ואישיות וכר זינוק למימוש יזמות חברתית-עסקית.

partnership & leasership

בארוע פתיחת השנה האקסקלוסיבי של ILF, דניאל בירנבאום יו"ר סודהסטרים סיפר על השילוב המנצח בין תפיסת עולם עסקית לתפיסת עולם חברתית, ועל הדרך בה כלכלה מחברת בין מגזרים בראי החדשנות. חברי הפורום נהנו מערב מרתק וייחודי, טעים ונעים.

הפורום חוגג סוף שנה בערב בלתי נשכח

באירוע סוף השנה המרגש של ILF, חגגנו בערב בלתי נשכח כמו שרק אנחנו יודעים,
באירוע המיוחד, בהנחייתה של חברת הפורום דנה ויתקון מנכ"לית חברת גע-דע
סיכמנו את העשייה בשנה החולפת והפננו מבט קדימה לשותפויות ולמיזמים החדשים,
זכינו לשמוע את חבר ILF, גלעד עדין בהרצאה מרתקת "לדבר כמו TED" שסיפקה כלים חשובים לכל אחת ואחד, נחשפנו לסודות של המנהיגים להופעה מול קהל ובתקשורת ולמדנו איך להשתחרר מפחד קהל.
המשכנו להרצאה של איתי הרמן (הצייסר), שגילה לנו את הסודות שלו לשליפה מהירה של הפרטים הכי חשובים וקינחנו בשעשועון בשיתוף כ-ל החברים.

economy & inonovation

התרגשנו מאוד מהמפגש עם תלמידי ״אורט דרסקי״ עכו. מנהלים בכירים מהפורום שיתפו בסיפורם האישי כדי להעניק להם השראה ומוטיבציה, הרשות פינקה את הבכירים בארוחה במסעדת "רוטס" בנוכחות ראש העיר שמעון לנקרי, והם נהנו מסיור בעיר העתיקה, פעילות בפארק האתגרים ומפגש עם השף "אורי בורי".

כוחה של סאטירה: מירב פלדמן מארחת את אייל קיציס ונלי תגר

מפגש מיוחד: מירב פלדמן מארחת את מגיש "ארץ נהדרת" אייל קיציס ואת השחקנית והקומיקאית נלי תגר לספר על הדרך בה הופכים ידיעת חדשות אקטואלית לסאטירה קומית נושכת.
שוחחנו על ארץ נהדרת, איך התכנית מתנהלת, מהרעיון, דרך בניית הדמויות, התסריט ועד הצילומים, מהי מידת ההשפעה של הסאטירה על השיח היום יומי בקרב ישראלים והאם ניתן באמצעות סאטירה
להוביל לשינוי?

כשמנהיגות חוברת עם סקווש

"ILF CLUB" התכנסו למפגש סקווש ייחודי וחוויתי הקושר בין הספורט היוקרתי להצלחה עסקית, במתחם הספורט המתקדם והחדשני ביותר במזרח התיכון שנמצא בנוה שרת. במגרשי זכוכית בעלי ציוד דיגיטלי מתקדם ומערכת סאונד היקפית, ערכנו תחרות סקווש מאתגרת וסדנה בנושא המשחק והחוקיות שלו, כספורט שמצריך יכולת ריכוז, סיבולת ואלמנטים נוספים שנדרשים גם הם במנהיגות. למדנו, שיחקנו ונהנינו.

בהשתתפות איש העסקים סילבן אדמס

הקרנת הסרט הסוחף: "הג'ירו הציוני"
גלעד עדין עם סילבן אדמס, האיש והחזון. בואו להכיר את הפילנתרופ שמשנה את תדמית ישראל בעולם: ג'ירו ד'איטליה, אירוויזיון, נבחרות ארגנטינה ואורוגוואי.