Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Lead. Connect. Impact

למה הצטרפתי ל- ILF

אייל שוויקי

מנכ"ל בית הנשיא

"אני מאמין שהפורום הישראלי למנהיגות זו העשייה הציונית המודרנית. הפיכת ישראל למקום טוב יותר באמצעות מעורבות חברתית, פיתוח פרויקטים ציבוריים וטיפוח הדור הצעיר למנהיגות."

משה טייטלבוים

יו"ר ארגון איחוד הצלה

"הצטרפתי לפורום במטרה לאחד כוחות עם טובי המוחות של החברה הישראלית ולשנות את פניה. בפורום חברים נציגים בכירים מכל המגזרים של החברה הישראלית ורק יחד נוכל להוביל שינוי אמיתי וליצור תשתית חזקה לחברה טובה יותר."

יפית מנטין

סמנכ״לית שיווק, נספרסו ישראל

״הצטרפתי לפורום הישראלי למנהיגות כדי להשפיע על עתיד החברה הישראלית, כלכלית חברתית ואנושית ומתוך אמונה שביחד נצליח להוביל את השינוי״

אטל מולכו

מנכ"לית פמיפרימיום

"הצטרפתי לפורום מתוך אמונה אמיתית שעמדת כוח זו, היא זכות וחובה עבורי לייצר שינוי משמעותי שיקדם ויסייע לאוכלוסיות שונות במדינת ישראל."

רועי קציר

משנה למנכ"ל ויזה כאל

"הצטרפתי לפורום במטרה להיות שותף וחלק מנבחרת אנשים שאכפת להם מהעתיד שלנו כאן.
אשאף לקדם את תחום העסקים החברתיים – אותם מיזמים שעושים שינוי בחברה תוך בניית מודל עסקי בר קיימא."

ערן טל

מייסד ומנכ״ל Hyperloop IL Volta Solar

"הצטרפתי לפורום בשל סט הערכים החיוביים והעשייה לטובת כלל החברה הישראלית, זכות להיות חלק מחבורה של אנשים אקטיביים ואיכותיים."

רן לבנה

מנהל פיתוח עסקי ISI

"הפורום הישראלי למנהיגות מהווה מקום למפגש בין ארגונים מגוונים מהמגזר העסקי, הציבורי והחברתי בעידן של שינויים טכנולוגים, כלכליים וחברתיים והופך את החברים בו לרשת שמשפיעה לטובה ומשפרת את החברה בישראל."

שאדי בשאראת

מנכ"ל קורל

"הצטרפתי לפורום הישראלי למנהיגות כי אני מאמין שחיבור בין אנשים, פיתוח יכולות מנהיגות, תרומה לקהילה ויצירת קשרים כלכליים בין המגזרים השונים בחברה הישראלית הם המהלכים הקטנים שיביאו לשינוי הגדול והאמיתי."

לי-אור אשכנזי

סמנכ"לית כספים ופיתוח עסקי קבוצת Renuar & TFS

"הצטרפתי לפורום מתוך רצון להיות חלק מקבוצת אנשים איכותית התורמת לחברה הישראלית, קבוצה שאכפת לה מהנעשה במדינה היקרה לנו. אני רואה כאן הזדמנות ליצירת שת"פ מגוונים ופתיחות מחשבתית בפן העסקי והחברתי. פורום עם אנשים שהם גאווה לישראל!"

שמוליק לשם

סמנכ"ל שיווק אורבוטק

"הצטרפתי לפורום מתוך הבנה שעלינו להתאחד ולפעול למען מציאות מתוקנת יותר, היכולת של אדם להיות רגיש למתרחש בחברה, לקחת אחריות ולפעול היא הבסיס למנהיגות."

נתי רביץ

שחקן ויוצר קולנוע, טלוויזיה, מוסיקה

"בעזרת הפורום הישראלי למנהיגות ניתן להחזיר תקווה ואמונה לחברה ישראלית מתוקנת באמצעות חינוך והנהגה לפי הערך הנעלה ביותר שהעניקה היהדות לאנושות – ואהבת לרעך כמוך."

אורן סימניאן

מנכ"ל ומייסד קולוסיאום ספורט

"הצטרפתי לפורום הישראלי למנהיגות מכיוון שאני מאמין שיש בישראל הון אנושי ברמה הכי גבוהה בעולם וכאשר האנשים המיוחדים של הפורום פועלים יחד על מנת לייצר עתיד טוב לאזרחי מדינת ישראל זה יוצר רווח אדיר."

יוני היילברון

מייסד ושותף מנהל IL Ventures

"הצטרפתי לפורום כי אני רואה בהון האנושי שבו הזדמנות נדירה להשפיע, לשנות ולהוביל מהלכים שיהפכו את המדינה שלנו למקום טוב יותר"

הילה קורח

מנחה ואשת תקשורת, ערוץ 13

"אני חברה בפורום הישראלי למנהיגות מתוך אמונה בלקחת אחריות ולא לעמוד מהצד.
לצד ההישגים הגדולים של החברה הישראלית יש עוד תחומים בהם נדרשת המנהיגות העסקית להוביל והפורום הוא פלטפורמה המאפשרת זאת."

גלעד עדין

יועץ אסטרטגי, לשעבר עורך ומגיש חדשות ומנכ"ל חדשות 10

"אני בטוח שכל אחד מאיתנו עושה ככל יכולתו. במשפחה, בקריירה, בשירות המדינה ובעמותות שקרובות ללבו. מה שקוסם לי בפורום הישראלי הוא המינוף של כח העשייה והנתינה של כולנו! של כולנו ביחד. יש לי תחושה שבזכות ה-ביחד, נוכל לעשות דברים גדולים. גדולים מאיתנו."

ד"ר מושיאל ביטון

Addionics , CEO & Co-Founder

"הצטרפתי לפורום הישראלי למנהיגות כי אני מאמין שיש צורך בעיצוב מנהיגות יצירתית, אמיצה, שלא מוותרת! מרבית הכשלונות שלנו מורכבים מרגעים שבהם החלטנו לוותר רגע לפני ההצלחה, כי לא ידענו שהיא קרובה."

רולא נסאר בשאראת

סמנכ״לית תפעול ג׳נרל מוטורס ישראל

"הצטרפתי לפורום הישראלי למנהיגות מתוך רצון להשפיע על עתיד החברה הישראלית. הפורום מהווה כר לפעילות משותפת בין מנהיגים המעוניינים לקדם עשייה משמעותית, בכוונתי לקדם עוצמה נשית בישראל."

אריק זאבי

מנכ״ל ומייסד הקרן למצוינות אולימפית בישראל

"הצטרפתי לפורום גם בגלל ההרכב האנושי וגם מכיוון שאני מאוד מאמין בחזון של הפורום. כל מנהל וארגון צריכים לגלות אחריות חברתית ולפעול בנושא הקרוב לליבו, עבורי מיצוי הפוטנציאל האולימפי הקיים בישראל הוא המטרה המרכזית!"

רועי אלבז

מנכ״ל פנגו

"'החלום אינו נבדל כל כך מן המעשה, כמו שיחשבו רבים. כל מעשה האדם היה קודם לכן חלום, ואף יהיה לחלום אחר כך', אמר חוזה מדינת ישראל, בנימין זאב הרצל. הצטרפתי לפורום הישראלי למנהיגות, מתוך אמונה שיחד נצליח להניע שינויים חברתיים ולעזור לאנשים לחלום ולהבין שהם יכולים."

את מי תפגשו בין חברי הפורום?

יזמים ומנהלים בכירים של חברות מובילות בכלכלה הישראלית והעולמית, אנשי עסקים ומשקיעים חברתיים, מנהלים בכירים בשירות הציבורי, מובילי דעת קהל, אנשי אקדמיה ורוח, יזמים צעירים אקטיביסטים בעלי פוטנציאל מנהיגותי.

להיות חברים ב- ILF

enrichment

העשרה הדדית בקבוצה איכותית וקבלת כלים

mentoring

לדור הצעיר ושיתוף פעולה בניסיון הניהולי

networking

אפקטיבי ואקטיבי

להוביל. להשפיע. לשנות.

אם גם אתם רוצים להשאיר חותם, לחולל שינוי ולהיות בחזית החדשנות, אתם מוזמנים להגיש מועמדות להצטרפות לפורום הישראלי למנהיגות ILF.